Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Завдання в розділі «Звітність»

13 липня 2015

У «Смарт Бухгалтерії» завдання в розділі «Звітність» — це зобов'язання з подання звітів і сплати податків та зборів. Вони бувають трьох видів — актуальні, завершені та майбутні.

Актуальні завдання — це поточні зобов'язання зі сплати єдиного податку, єдиного соціального внеску й подання звітності. Відображаються вони на головній сторінці та за умовчанням при переході до розділу «Звітність».

Статус таких завдань:

 • «Не сплачено» — для податкових зобов'язань;

 • «Не здано» — для звітів.

Кінцева дата, до якої потрібно погасити зобов'язання, відображається ліворуч у колонці «Строк».

У прострочених завдань дата й статус мають червоний колір.

На 3-й групі перейти до завдання зі сплати ЄП можна лише після того, як декларація з єдиного податку в системі відобразиться в списку завершених подій зі статусом «Прийнято», якщо відправили звіт із системи або «Здано», якщо позначили що він зданий врунчу.

Завершені завдання

 1. Список зобов'язань зі сплати ЄП та ЄСВ за минулі звітні періоди зі статусом «Сплачено» та звіти зі статусом «Прийнято» відображаються в списку завершених завдань.

 2. Також цей список містить звіти, дані за якими вказано при заповненні розділу «Взаємовідносини з контролюючими органами». Статус таких звітів — «Створено з ПЗ».

 3. Звіти зі списку завершених завдань можна уточнювати (здавати уточнені звіти).

 4. Щоб перейти до списку завершених подій, серед фільтрів бічної панелі праворуч оберіть «Завершені».

Завдання на майбутнє

У списку завдань на майбутнє відображаються події зі сплати податкових зобов'язань та подання звітності на майбутні звітні періоди. Посилання на завдання неактивні — перейти до них можна, тільки коли вони відобразяться в списку актуальних.

Статуси завдань

Завдання з подання звітності й сплати податків і зборів у списку актуальних і завершених подій відображаються зі статусами.

Статуси подій зі сплати:

 • «Не сплачено» — у поточних завдань зі сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску в списку актуальних подій. Якщо завдання прострочено, статус світиться червоним.

Зверніть увагу: погашені зобов'язання можуть відображатися зі статусом «Не сплачено» в списку завершених завдань, якщо сума до сплати зменшилась або платіж був видалений із системи.

 • «Сплачено» — зобов'язання зі сплати ЄП та ЄСВ, за якими створено списання у платежах, або ті, що позначені як оплачені.

Статуси подій з подання звітності за поточний період і уточнюючих звітів:

 • «Не здано»​ — статус у поточних подій у списку актуальних завдань з подання звітності. У прострочених подій він світиться червоним.

 • «Відправляється» — статус звіту при надсиланні з системи.

 • «Відправлено» — звіт надіслано в фіскальну службу.

 • «Доставлено» — звіт доставлено в податкову службу, але перша квитанція за ним ще не надійшла.

 • «Прийнято» — звіт прийнято податковою.

 • «Не прийнято» — статус звіту, який містить помилки та не прийнятий податковою службою.

 • «Здано»​ — звіти, котрі ви не здавали через систему, а позначили як здані вручну.

 • «Створено з ПЗ» — звіти за минулі звітні періоди, дані за якими внесено в блок «Взаємовідносини з контролюючими органами».

Пошук за фільтрами

Для пошуку потрібного звіту або події зі сплати скористайтеся фільтрами. У бічному меню розділу «Звітність» оберіть список завдань — актуальні, завершені або майбутні.

 1. Оберіть період для відображення даних.

 2. Тип завдання — «Звіти» або «Платежі». Для одночасного відображення у списку звітів і платежів натисніть «Всі типи».

 3. Щоб відмінити фільтрацію, натисніть «Очистити».

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert