Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як підприємцю розрахувати відпускні працівникам

15 серпня

Цю інструкцію ми підготували для підприємців на єдиному податку, які хочуть навчитися розрахувати відпускні працівникам самостійно.

Щоб розрахувати суму відпускних, вам потрібні такі показники:

  • розрахунковий період для визначення середньої заробітної плати;

  • середня зарплата працівника;

  • кількість днів відпустки.

Детальніше про відпустки та строки виплати відпускних можна почитати в нашій статті «Щорічна відпустка працівників підприємця-єдинника».

Розрахунковий період для визначення середньої зарплати

Працівник працює більше року, тоді розрахунковий період дорівнює 12 місяцям, що передують місяцю, в якому працівник іде у відпустку.

Якщо працівник пропрацював у вас менше року, середню зарплату треба обчислювати виходячи з виплат за фактично відпрацьований час: з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, у якому надається відпустка (абз.2 п.1 Розділ II Порядок № 100).

Наприклад, трудовий договір з працівником ви уклали 25 січня, а у відпустку від йде з 16 серпня, в такому випадку середній заробіток потрібно брати за шість місяців: лютий, березень, квітень, травень, червень, липень.

Буває працівник проситься у відпустку вже в наступному місяці після оформлення на роботу. Тоді середня зарплата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.

Ось, наприклад, працівник був оформлений на роботу 24 липня, а у відпустку хоче піти вже з 17 серпня того ж року. Тоді для розрахунку береться нарахована заробітна плата за період з 24 до 31 липня, розрахунковий період — 7 календарних днів.

Якщо ж працівник почав збиратися у відпустку в тому ж місяці, що і влаштувався на роботу і виплат йому ще взагалі не було, розрахунок можна проводити виходячи з його посадового окладу.

У розрахунковий період не включаються дні відпустки без збереження зарплати.

Які суми використовувати для розрахунку відпускних

Виплати, які потрібно включати в розрахунок (п.3 розділу III Порядок № 100):

  • зарплата;

  • доплати і надбавки (за понаднормову роботу і роботу в нічний час, суміщення професій й посад);

  • премії;

  • нараховані відпускні, якщо в розрахунковий період входять попередні відпускні;

  • лікарняні та ін. виплати.

Зверніть увагу, ці виплати включаються до розрахунку в розмірі до вирахування податків і зборів, а не ті суми, які робітник отримав на руки.

Як розрахувати суму відпускних

Потрібно сумарний заробіток за фактично відпрацьований період перед відпусткою, як ми з'ясували він може дорівнювати і 12 місяців, і півроку та всього кілька тижнів, розділити на відповідну кількість календарних днів. У ці дні не включаються святкові та неробочі дні, встановлені ст. 73 КЗпП. Поки таких свят одинадцять, тому якщо розрахунок проводиться за 12 місяців, тобто 365 днів (366 днів у високосний рік), то потрібно відняти 11 днів і ви отримаєте потрібну кількість днів для розрахунку середньої зарплати — 354 дня (355 у високосний рік).

Отриманий результат помножується на кількість календарних днів відпустки.

А тепер розглянемо на прикладі

З 16 серпня Ірина Василівна, продавець магазину ФОП Ромашко, йде в щорічну відпустку на 17 календарних днів.

Період для розрахунку відпускних з серпня 2016 по липень 2017 року, тобто 12 місяців. За цей період Ірині Василівні нарахована зарплата 66 тис. гривень. Вона не хворіла, тому лікарняні не отримувала, як і будь-які інші виплати.

Кількість календарних днів у розрахунковому періоді, якщо виключити 11 святкових і неробочих днів:

365 к. Дн. − 11 к. дн. = 354 к. дн.

Середньоденна зарплата

66 000,00 грн / 354 к. дн. = 186,44 грн

Сума відпускнихза 17 календарних днів щорічної відпустки:

186,44 грн х 17 к. дн. = 3 169,48 грн

Список використаних нормативно-правових актів

  1. КЗпП — Кодекс законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII.

  2. Порядок № 100 — Постанова Кабміну «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати» від 08.02.1995 р № 100.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert