Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Отримані кредити, позики та фінансова допомога

Для обліку в «Смарт Бухгалтерії» заборгованості за кредитами, позиками та фінансовою допомогою, отриманими до введення початкових залишків, укажіть ці суми в блоках «Отримані кредити та позики» й «Отримана фінансова допомога».

У цьому блоці слід ввести суми заборгованостей за банківськими кредитами та позиками, отриманими від контрагентів.

  1. Зазначте найменування кредитора  й суму непогашеного кредиту/позики . Щоб видалити кредитора/позикодавця, натисніть «×» (з'являється при наведенні).

  2. Якщо кредитів/позик декілька, натисніть «Додати кредитора»  та впишіть дані.

  3. Оберіть «Зберегти», якщо не хочете застосувати зміни — «скасувати».

  4. Для редагування даних блока натисніть «Змінити».

Відстежувати погашення заборгованості можна в розділі «Аналіз».

Вкажіть залишок заборгованості за отриманою поворотною фінансовою допомогою, щоб контролювати своєчасне погашення зобов’язання перед контрагентом.

  1. Зазначте найменування контрагента, від якого отримати поворотну фінансову допомогу . Для видалення контрагента натисніть «×» (з'являється при наведенні).

  2. Вкажіть фактичну дату отримання допомоги  — це необхідно, щоб контролювати своєчасність повернення грошей у рамках податкового обліку. Суму заборгованості внесіть в поле «податкового» або «управлінського обліку». Якщо єдинник не повернув ПФД протягом 12 місяців від дати отримання, суму неповернення слід включити в дохід.

  3. Якщо отримували допомогу від одного контрагента в різні строки, натисніть «Додати отримання» , якщо від різних — натисніть «Додати контрагента» .

  4. Додані контрагенти відображатимуться в розділі «Контрагенти» з міткою «Початкові залишки».

  5. Натисніть «Зберегти»; якщо не хочете зберігати зміни — «скасувати».

  6. Для редагування даних блока натисніть «Змінити».

У розділі «Аналіз» при виборі категорії «Фінансова допомога» можна відстежувати погашення заборгованості на конкретну дату.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert