Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як укласти договір про визнання електронних документів

26 лютого 2016

Здавати електронну звітність через інтернет досить зручно — це заощаджує час, адже вам не потрібно ходити у фіскальну службу. Щоб подавати звіти он-лайн, слід отримати ключ електронного цифрового підпису та укласти договір «Про визнання електронних документів» із податковою про внесення його в базу сертифікатів фіскальної служби.

https://youtu.be/fBtEByi-42c

У «Смарт Бухгалтерії» є можливість укласти договір про визнання он-лайн.

Перейдіть у розділ «Звітність» .

На бічній панелі праворуч перейдіть за посиланням «Укласти договір про визнання електронних документів» .

  • Ви перейдете на сторінку з уже заповненими реквізитами вашого ФОП і відділення податкової, де перебуваєте на обліку.

  • Якщо ви повністю вказали свої дані при заповненні реквізитів підприємця в системі, вони автоматично підставляться в поля договору. Також автоматично заповняться реквізити вашої податкової та прізвище, ім'я і по батькові її керівника. Система підкаже вам контактний номер телефону вашої податкової, зателефонувавши туди, ви зможете уточнити правильність цих даних. За потреби ви також можете виправити їх, натиснувши на «Змінити» .

  • Щоб надіслати договір у податкову, натисніть кнопку «Надіслати договір» .

  • Завантажити договір можна у форматі XML і PDF .

Якщо ваш ключ ЕЦП доданий у реквізити, договір миттєво буде надіслано. Якщо ні, система запропонує вам підписати договір ключем ЕЦП. Для цього перетягніть ключ або виберіть його на комп'ютері. Вкажіть пароль і натисніть «Відправити».

Зверніть увагу: розгляд вашого договору може зайняти певний час, але цей строк не повинен перевищувати 5 робочих днів. Про його прийняття або відхилення повідомлять у квитанціях. Повідомлення про їх надходження надійде на вашу електронну скриньку, а розшифрувати квитанції ви зможете в системі.

Після того як договір буде підписаний і ваш ключ внесений у базу сертифікатів фіскальної служби, ви зможете здавати звітність через «Смарт Бухгалтерію».

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert