Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як працювати з мітками

Мітки — це ключові слова, за якими виконується фільтрація та пошук об'єктів у розділах «Контрагенти» й «Товари та послуги».

Додати мітки можна при створенні та редагуванні картки контрагента або товарів і послуг в полі «Мітки» .

Або натиснувши на знак «+» біля раніше вказаних міток під назвою об'єкта/найменування контрагента .

Розмір однієї мітки — до 20 символів. Якщо міток декілька, розділяйте їх комами або пробілами. Видалити зайві або неактуальні мітки можна при редагуванні даних картки, натиснувши на знак «×» поряд із назвою мітки.

У номенклатурі мітки можуть вказувати на групу товару, матеріал, із якого його виготовлено, назву бренду або виробника, дату закупівлі та іншу інформацію.

Мітки контрагента можуть характеризувати його статус — покупець/постачальник або орендодавець/орендар; місце та вид діяльності. Створюйте мітки для боржників, недобросовісних постачальників або постійних покупців.

Контрагенти, яких ви вказали при заповненні початкових залишків, автоматично відображатимуться в загальному списку з міткою «Початкові залишки».

Для фільтрації та пошуку в списку номенклатури/контрагентів натисніть на мітку. Назву мітки можна ввести в рядок пошуку . Список об'єктів, яким присвоєно мітку, відобразиться на екрані. Щоб скасувати, натисніть «Очистити».

Усі мітки відображаються на бічній панелі відповідного розділу праворуч у нижньому кутку .

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert