Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Взаємовідносини з контролюючими органами

У розділі «Взаємовідносини з контролюючими органами» потрібно вказати заборгованості або передоплати з єдиного податку, єдиного соціального внеску підприємця та дані декларацій за звітні періоди до початку роботи в системі. Тоді декларації, здані до початку роботи в «Смарт Бухгалтерії», можна буде уточнювати із системи, а заборгованості/передоплати з ЄП і ЄСВ враховуватимуться при розрахунку поточних податкових зобов'язань.

Перейти до розділу «Взаємовідносини з контролюючими органами»  можна за посиланням у правому верхньому куті сторінки реквізитів підприємства.

Або внизу сторінки розділу «Початкові залишки» .

Виберіть дату, станом на яку заповнюєте дані, — це може бути початок поточного місяця, кварталу чи року . Якщо дату ви поставили при заповненні розділу «Початкові залишки», змінювати її не потрібно. При зміні дати введення ПЗ, вказані суми передоплати або заборгованості анулюються, суми доходу за попередні звітні періоди — ні.

У підприємців розділ складається із блоків «Єдиний податок/Загальна система оподаткування»  та «Єдиний соціальний внесок підприємця» ③. У юридичних осіб — один блок: «Єдиний податок/Загальна система оподаткування».

Щоб розпочати заповнення потрібного блока, натисніть «Додати» поряд із його назвою.

  1. Якщо є заборгованість або переплата з ЄП, вкажіть ці суми . Вони будуть враховуватися при розрахунку поточних податкових зобов'язань.

  2. Вкажіть суму доходу на дату заповнення початкових залишків . Ця сума автоматично враховуватиметься при формуванні звітністі за поточний період.

  3. Якщо в минулому періоді був перехід між групами єдиного податку, або із загальної системи оподаткування на спрощену, або змінювалася ставка податку на 3-й групі, вкажіть це ③.

  4. Щоб здавати із системи уточнені декларації за минулі звітні періоди, додайте дані про суми доходу з декларацій, зданих до початку роботи в «Смарті». Натисніть «Вказати дані за» та зазначте суми доходу за попередні звітні квартали .

На підставі цих даних у розділі «Звітність» у завершених подіях будуть створені декларації зі статусом «Створено з ПЗ». Ви зможете уточнювати дані за вказаний період і здавати уточнені звіти з системи.

Натисніть «Зберегти»; якщо не хочете зберігати зміни — «скасувати».

Щоб редагувати дані блока, виберіть «Змінити».

Цей блок відображається у фізичних осіб — підприємців, які сплачують ЄСВ​ «за себе». Натисніть «Додати», щоб перейти до заповнення блока.

  1. Виберіть періодичність сплати ЄСВ: щомісяця або щокварталу . Система створюватиме події зі сплати внеску, вони відображатимуться в списку актуальних завдань на головній сторінці в розділі «Звітність».

  2. Якщо у вас є заборгованість чи передоплата з ЄСВ, зазначте ці суми . Вони будуть враховуватися при розрахунку поточного зобов'язання зі сплати внеску.

  3. Натисніть «Зберегти» або «скасувати», якщо не хочете зберігати зміни. Щоб редагувати дані блока, виберіть «Змінити».

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert