Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Взаємовідносини з контролюючими органами

У розділі «Взаємовідносини з контролюючими органами» потрібно вказати заборгованості або передоплати з єдиного податку, єдиного соціального внеску підприємця та дані декларацій за звітні періоди до початку роботи в системі. Тоді декларації, здані до початку роботи в «Смарт Бухгалтерії», можна буде уточнювати із системи, а заборгованості/передоплати з ЄП і ЄСВ враховуватимуться при розрахунку поточних податкових зобов'язань.

Перейти до розділу «Взаємовідносини з контролюючими органами»  можна за посиланням у правому верхньому куті сторінки реквізитів підприємства.

Або внизу сторінки розділу «Початкові залишки» .

Виберіть дату, станом на яку заповнюєте дані, — це може бути початок поточного місяця, кварталу чи року . Якщо дату ви поставили при заповненні розділу «Початкові залишки», змінювати її не потрібно. При зміні дати введення ПЗ, вказані суми передоплати або заборгованості анулюються, суми доходу за попередні звітні періоди — ні.

У підприємців розділ складається із блоків «Єдиний податок/Загальна система оподаткування»  та «Єдиний соціальний внесок підприємця» ③. У юридичних осіб — один блок: «Єдиний податок/Загальна система оподаткування».

Щоб розпочати заповнення потрібного блока, натисніть «Додати» поряд із його назвою.

  1. Якщо є заборгованість або переплата з ЄП, вкажіть ці суми . Вони будуть враховуватися при розрахунку поточних податкових зобов'язань.

  2. Вкажіть суму доходу на дату заповнення початкових залишків . Ця сума автоматично враховуватиметься при формуванні звітністі за поточний період.

  3. Якщо в минулому періоді був перехід між групами єдиного податку, або із загальної системи оподаткування на спрощену, або змінювалася ставка податку на 3-й групі, вкажіть це ③.

  4. Щоб здавати із системи уточнені декларації за минулі звітні періоди, додайте дані про суми доходу з декларацій, зданих до початку роботи в «Смарті». Натисніть «Вказати дані за» та зазначте суми доходу за попередні звітні квартали .

На підставі цих даних у розділі «Звітність» у завершених подіях будуть створені декларації зі статусом «Створено з ПЗ». Ви зможете уточнювати дані за вказаний період і здавати уточнені звіти з системи.

Натисніть «Зберегти»; якщо не хочете зберігати зміни — «скасувати».

Щоб редагувати дані блока, виберіть «Змінити».

Цей блок відображається у фізичних осіб — підприємців, які сплачують ЄСВ​ «за себе». Натисніть «Додати», щоб перейти до заповнення блока.

  1. Виберіть періодичність сплати ЄСВ: щомісяця або щокварталу . Система створюватиме події зі сплати внеску, вони відображатимуться в списку актуальних завдань на головній сторінці в розділі «Звітність».

  2. Якщо у вас є заборгованість чи передоплата з ЄСВ, зазначте ці суми . Вони будуть враховуватися при розрахунку поточного зобов'язання зі сплати внеску.

  3. Натисніть «Зберегти» або «скасувати», якщо не хочете зберігати зміни. Щоб редагувати дані блока, виберіть «Змінити».

Прикріплені файли

Поставити запитання