Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Заповнення початкових залишків

Рекомендуємо почати роботу в «Смарт Бухгалтерії» із заповнення розділу «Початкові залишки».

Якщо на початок роботи у системі у вас вже є історія взаємовідносин із контрагентами: дехто винен вам, декому — ви, на розрахункових рахунках і в касі є гроші — це і є початкові залишки. Ці дані потрібно внести в систему для коректної роботи й обліку зобов'язань.

Якщо взаємних заборгованостей із контрагентами немає або ваше підприємство новозареєстроване, заповнювати початкові залишки не потрібно.

Перейти до розділу можна з головної сторінки після реєстрації в системі або в будь-який момент зі сторінки реквізитів підприємства за посиланням у правому верхньому куті .

Розділ містить п'ять блоків: «Грошові кошти», «Взаєморозрахунки з покупцями», «Взаєморозрахунки з постачальниками», «Отримані кредити та позики», «Отримана фінансова допомога».

Виберіть дату. Радимо вводити початкові залишки на початок поточного місяця, кварталу або року для зручного звіряння з контрагентами.

Якщо вносите дані на початок кварталу або місяця, а поточна дата — середина періоду, інформацію щодо доходів і витрат за неврахований період внесіть у розділ «Платежі».

Надалі змінити дату заповнення ПЗ можна, але тільки на пізнішу від початково вказаної. Після зміни дати раніше заповнені дані анулюються.

Суми, що відображатимуться у звітності, зазначайте в полях «податковий облік». Якщо йдеться про дані, які не враховуються при формуванні звітності, заповнюйте поля «управлінський облік».

https://youtu.be/ewnGjpBNrMk

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert