Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Обмеження та заборони на види діяльності для 4-ї групи

1 січня

Для єдинників 4-ї групи, які займаються сільськогосподарським товаровиробництвом, встановлені обмеження й заборони на отримання доходів від певних видів діяльності.

Підприємство, яке отримало дохід від заборонених видів діяльності або порушило встановлені ліміти, позбавляється права працювати на спрощеній системі та має перейти на загальну.

Зверніть увагу, щоб працювати на 4-й групі єдиного податку, потрібно відповідати вимозі — дохід від сільськогосподарського виробництва за попередній рік не повинен бути меншим 75% (ч. 4 п. 291.4 ПКУ).

На яку діяльность згідно з Класифікацією видів економічної діяльності поширюються обмеження на отримання доходу, а чим взагалі не можна займатися підприємствам на 4-й групі єдиного податку, розглянемо нижче.

Обмеження: дохід від реалізації декоративних рослин, диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра не повинен перевищувати 50% доходу від продажу сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки.

Винятки:

  1. Без обмежень можна продавати зрізані квіти, вирощені на угіддях, які належать сільгоспвиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продукти їх переробки.

  2. Обмеження не поширюється на торгівлю хутровою сировиною.

Коди КВЕД:

46.22 Оптова торгівля квітами та рослинами (виняток, п. 1)

46.23 Оптова торгівля живими тваринами (обмеження на торгівлю дикими тваринами)

46.24 Оптова торгівля шкірсировиною, шкурами та шкірою (обмеження щодо торгівлі хутром)

47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах (обмеження на торгівлю дикими тваринами та птахами, хутряними виробами та хутром, декоративними рослинами, крім винятку, п. 1 

47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах (обмеження на торгівлю хутряними виробами)

47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах (обмеження на торгівлю декоративними рослинами, крім винятку, п. 1)

47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям (обмеження на торгівлю хутряними виробами)

47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами (обмеження стосується торгівлі дикими тваринами і птахами, хутряними виробами і хутром, декоративними рослинами, крім винятку, п. 1)

Повна заборона: виробництво підакцизних товарів.

Винятки: виробництво виноградних виноматеріалів (коди за УКТ ЗЕД 2204 29–2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції.

Коди КВЕД:

11.01 Дистиляція, ректифікація та змішування алкогольних напоїв

11.02 Виробництво виноградних вин (крім винятку)

11.03 Виробництво сидру та інших плодово-ягідних вин

11.04 Виробництво інших недистильованих напоїв із зброджуваних продуктів

12.00 Виробництво тютюнових виробів

19.10 Виробництво коксу та коксопродуктів

19.20 Виробництво продуктів нафтоперероблення

29.10 Виробництво автотранспортних засобів

29.20 Виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert