Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Безпека даних у системі

«Бухгалтерія Смарт» відповідально ставиться до забезпечення безпеки даних користувачів. Якщо ви хвилюєтеся за збереження вашої інформації в онлайн-сервісі і турбуєтеся, щоб треті особи не отримали до неї доступ, ця стаття для вас.

Передавання даних

 

Обмін даними між користувачем і «Смартом» відбувається через протокол https. Це захищене з’єднання для безпечного обміну інформацією — всі дані, які ви вносите в систему (в тому числі паролі), шифруються і передаються через інтернет на сервери в зашифрованому вигляді, треті особи не можуть отримати до них доступ.

Наші веб-сервери налаштовані на використання сучасних і надійних алгоритмів шифрування (ECDH + AES256). Якщо вас зацікавив рейтинг налаштувань https://my.smcs.com.ua, його можна подивитися тут.

Звітність, сформована в сервісі, подається до контролюючих органів у зашифрованому вигляді. Шифрування відбувається за допомогою криптобібліотек, наданих ПрАТ «Інститут інформаційних технологій», яке має ліцензію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на надання послуг криптозахисту інформації.

Де зберігаються дані

 

Усі дані користувачів сервісу зберігаються в зашифрованому вигляді на серверах хостинг-партнера Microsoft Azure в Європі. Microsoft — компанія зі світовим ім’ям, яка гарантує безпеку і надійність зберігання даних, забезпечує цілодобову підтримку та оперативно реагує на виявлені уразливості й потенційні загрози, що допомагає запобігти несанкціонованому доступу до хмарних додатків.

Сервери Microsoft Azure, на яких розміщується наш сервіс, знаходяться на території Ірландії, отримати доступ до інформації на них або вилучити їх фізично — складно.

Резервне копіювання

 

Можливо, у вас траплялася ситуація, коли видалили файл — випадково чи навмисно, файл був важливий, відновити його неможливо, а резервної копії немає. Ми здійснюємо щоденне резервне копіювання даних користувачів. Резервні копії в зашифрованому вигляді (шифрування PGP) зберігаються в Amazon S3.

Оплата

Оплата користування сервісом «Смарт Бухгалтерія» проводиться через платіжний шлюз Wayforpay банківськими картами міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.

Дані платіжних карток не зберігаються і захищені від доступу зловмисників.

Wayforpay гарантує безпеку платежів, цей платіжний шлюз:

  • сертифікований за першим рівнем стандарту безпеки PCI DSS (платіжний шлюз 1-го рівня сертифікації проводить більш 6 млн транзакцій на рік);

  • використовує систему захисту від шахрайських оплат (AntiFraud System) власної розробки;

  • підтримує сучасний стандарт безпеки платежів в інтернеті 3D Secure (перш ніж списати гроші з картки, банк вимагає додаткове підтвердження — зазвичай на номер телефону власника картки висилається пароль для підтвердження оплати).

Двофакторна автентифікація

Найближчим часом буде реалізовано можливість додатково захистити важливі дії користувача в системі (наприклад, формування виписок) за допомогою двофакторної автентифікації. Користувач повинен буде двічі підтверджувати, що дії здійснює саме він: спершу — коли вводить логін і пароль для входу в акаунт, вдруге — коли вводить код із SMS для підтвердження певних дій у системі. SMS-повідомлення приходить на номер телефону, прив’язаний до профілю.

Як убезпечити свої дані

Зі свого боку ми подбали про безпеку даних, але й користувачі повинні проявити максимальну пильність у питаннях безпеки в мережі.

  1. Важливо вибрати надійний пароль і нікому його не передавати. Сильний пароль має складатися не менше ніж із 12 символів — великі та малі літери, цифри. Не вказуйте в паролі очевидні речі, які легко визначити за профілем у соцмережах, — дату народження, прізвище або рідне місто. Не записуйте пароль у блокноті чи на папірцях, які легко згубити.

  2. Якщо у вас виникла підозра, що хтось заволодів вашим паролем, змініть його. При зміні пароля вам будуть надіслані коди підтвердження на телефон і на адресу електронної пошти, які ви вказали при реєстрації в системі.

  3. Якщо ви зберегли пароль у браузері, щоб не вводити його щоразу при вході в систему, пам’ятайте, що у випадку втрати комп’ютера або мобільного пристрою треті особи можуть отримати доступ до даних у вашому обліковому записі.

  4. Відповідально поставтеся до вибору осіб, яких запрошуєте в помічники для ведення обліку в системі та яким даєте доступ до своєї фінансової інформації. Це мають бути перевірені люди, яким ви довіряєте.

 

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert