Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Наші тарифи

Реєстрація в «Смарт Бухгалтерії» є безкоштовною, новозареєстрованим користувачам надається тестовий період для ознайомлення з функціоналом сервісу, а після його закінчення буде запропоновано перейти на платне користування.

Тестовий період

Після реєстрації у сервісі та додання в обліковий запис реквізитів підприємця активується тестовий період — ви можете користуватись абсолютно всім функціоналом сервісу без обмежень. Тривалість тестового періоду — 15 календарних днів.

Зверніть увагу: якщо у ваш акаунт додано кілька підприємств, тестовий період надається для кожного з них окремо.

Після закінчення тестового періоду ви можете продовжити роботу в сервісі, сплативши за користування. Якщо оплата не буде внесена, продовжувати роботу з підприємством у сервісі ви не зможете.

Тарифи

Вартість користування сервісом «Смарт Бухгалтерія» — 315 гривень за квартал або 1095 гривень за рік. Також є тариф «Персональний бухгалтер» для тих, хто не хоче вести облік самостійно — вартість обслуговування — 2500 гривень за місяць. За цю суму ви отримуєте:

 

  1.     Ведення обліку на підставі первинних документів — до 70 операцій на місяць. Ви прикладаєте фото або скан документа, бухгалтер їх обробляє.

  2.     Облік фінансів.

  3.     Ведення книги обліку доходів підприємця на єдиному податку.

  4.     Складання та подання звітності: декларації з єдиного податку, звіту з ЄСВ підприємця за формою Д5, розрахунку за формою 1ДФ.

  5.     Формування платіжних доручень для сплати податків і зборів у будь-якому форматі.

  6.     Консультації бухгалтерів.

  7.     Консультації юристів (3 на місяць).

Внести оплату можна он-лайн платіжними картками Visa чи MasterСard.

У межах будь-якого з пакетів доступні всі функції: подання звітності, створення документів, шаблони договорів, імпорт банківських виписок, облік фінансів і товарів та послуг та інші.

Вносити оплату краще заздалегідь, щоб уникнути ситуацій, коли доступ до даних підприємства заблоковано через несвоєчасну оплату.​

Спеціальна ціна на користування сервісом — 985,5 гривні замість 1095 гривень, діє для клієнтів «Бухгалтерії Онлайн» ПриватБанку, які зареєструвалися в «Смарт Бухгалтерії» за спецпропозицією на сайті. Оплати користування за спецціною можна тільки за рахунком, запросити його можна зателефонувавши до служби турботи за номером 0 800 20 80 44, або написати на електронну адресу support@smcs.com.ua.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert