Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як оплатити користування «Смартом»

Наразі оплатити користування сервісом «Смарт Бухгалтерія» можна банківськими картами міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Платежі приймаються через платіжний шлюз Wayforpay. Якщо вам зручніше сплачувати через касу банку або клієнт-банк, ми надішлемо вам рахунок.

Процедура оплати

Натисніть кнопку «Сплатити».

Ви перейдете на сторінку «Оплата користування». Виберіть тарифну пропозицію та натисніть на кнопку «Оплатити за».

Ви перейдете на сторінку оплати платіжного шлюзу Wayforpay.

Сума платежу і назва послуги, яку ви оплачуєте, вже зазначені.

Номер телефону та email, на які зареєстрований обліковий запис у сервісі, також заповняться автоматично.

 

Вкажіть дані банківської картки, з якої проводите оплату:

 • номер картки (16 цифр на лицьовому боці картки);

 • ПІБ власника картки, як вони написані на лицьовому боці картки. Якщо картка неіменна, спробуйте набрати ці дані кирилицею (наприклад, Бондаренко Б. Б.);

 • строк дії картки (вказано на її лицьовому боці);

 • CVV2-код — три цифри на зворотному боці картки (на смузі з підписом).

Натисніть «Сплатити».

Якщо ваша картка підтримує авторизацію 3D Secure, ви перейдете на сторінку підтвердження платежу. На ваш номер телефону надійде SMS від банку з кодом. Введіть його в поле підтвердження оплати. Зазначена сума буде списана з карткового рахунку.

Якщо картка не підтримує авторизацію 3D Secure, гроші спишуться автоматично без підтвердження.

Платіж не буде проведено, якщо:

 • неправильно вказані реквізити картки (номер, строк дії чи CVV2-код) і ПІБ власника;

 • на картці не вистачає грошей;

 • на картці встановлено обмеження на оплату в інтернеті. Щоб його зняти, зверніться у свій банк.

Безпека

Для обробки та прийому оплат від наших користувачів ми вибрали платіжний шлюз Wayforpay.

Wayforpay гарантує безпеку платежів, має сертифікацію стандарту безпеки PCI DSS, використовує систему захисту від шахрайських оплат, підтримує сучасний стандарт безпеки платежів в інтернеті 3D Secure. З’ясуємо докладніше, що це означає.

 1. Технологія 3D Secure — частина глобальних програм Verified by Visa і MasterCardSecureCode, мета яких — забезпечити безпеку та надійність оплати товарів і послуг в інтернеті.

  Власне це додатковий крок у процедурі здійснення платежу для захисту від шахраїв. Під час оплати банк, перш ніж списати гроші, вимагає додаткового підтвердження — зазвичай на номер телефону власника картки надсилається одноразовий пароль для підтвердження оплати. Тому захищені таким чином транзакції неможливо здійснити вкраденої картою, адже тоді зловмиснику доведеться заволодіти ще й телефоном власника картки.

  Зверніть увагу: якщо ваш банк не підтримує технологію 3D Secure, підтверджувати оплату не потрібно.

 2. Wayforpay сертифікований за першим, найсуворішим рівнем сертифікації PCI DSS, що передбачає щорічний аудит безпеки та щоквартальне сканування сервісу на вразливості.

  PCI DSS — стандарт для забезпечення безпеки даних власників платіжних карт. Встановлює вимоги до програмного забезпечення, інфраструктури та посадових інструкцій співробітників таких організацій, як Wayforpay, що займаються обробкою даних платіжних карт. Так, за стандартами PCI DSS для платіжних шлюзів обов’язкова умова — фізичне обмеження доступу до серверів і мережевої інфраструктури та відеоспостереження за ключовими об’єктами інфраструктури.

 3. Wayforpay має потужну систему AntiFraud, яка зводить до нуля можливість проведення шахрайських оплат.

Зазвичай при оплаті платіжною карткою, крім її номера, зазначають: CVV2-код, строк дії картки та ПІБ власника — ці дані потрібні для перевірки системою AntiFraud, щоб максимально знизити ймовірність шахрайства.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert