Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Зміна реквізитів на сплату ЄСВ

15 вересня фіскальна служба змінила реквізити рахунків для сплати єдиного соціального внеску та штрафних санкцій . Але деякі платники не знали про це і поквапилися внести оплату за внеском на реквізити, що діяли раніше.

У «Смарті» ми врахували всі зміни, і нашим користувачам не доведеться самостійно дізнаватися в податковій правильні реквізити — платіжки на сплату ЄСВ формуються з уже заповненими реквізитами одержувача. Але якщо ви все ж знайдете розбіжності між чинними реквізитами і вказаними в сервісі, неодмінно повідомте про це нам, ми внесемо потрібні уточнення.

А тепер про те, як бути підприємцям, що вже перерахували гроші на неправильний розрахунковий рахунок, як їх повернути, якщо податкова не перерахувала їх на новий рахунок автоматично.

Повернути кошти, сплачені за ЄСВ на старі рахунки, можна, подавши заяву на ім’я начальника вашої податкової. Складається вона в довільній формі, але обов’язково треба вказати:

  • ПІБ підприємця;

  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше — ІПН) або серію та номер паспорта (якщо ІПН немає);

  • адресу, вказану в реєстраційних документах підприємця, та контактний телефон;

  • причину повернення грошей і суму, що підлягає поверненню;

  • куди слід повернути гроші — на підприємницький розрахунковий рахунок; готівкою за чеком, якщо рахунку в банку немає; поштовим переказом.

До заяви обов’язково додайте оригінал чи копію розрахункового документа (квитанцію, платіжне доручення тощо), що підтверджує сплату внеску на рахунок фіскального органу.

Податкова протягом 10 днів після отримання заяви перевіряє дані, готує висновок і направляє його до органів Казначейства. Воно перераховує гроші платнику протягом 3 робочих днів від дати отримання висновку. Якщо грошей на відповідному рахунку недостатньо, строк повернення подовжують.

У той самий час податкова зазначає, що старі рахунки закриваються не відразу, і навіть якщо платіж перерахований на старий рахунок, сума автоматично може бути перерахована на новий рахунок. І тоді підприємцю не доведеться звертатися до фіскального органу.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert