Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як змінити пароль до акаунту в «Смарт Бухгалтерії»

Якщо ви забули пароль до облікового запису в «Смарт Бухгалтерії» чи схотіли його змінити, вам треба пройти невелику процедуру: надіслати відповідний запит. На адресу вашої електронної пошти й номер телефону, прив’язаний до акаунту, надійдуть коди підтвердження. Тільки після цього пароль можна змінити.

Відновлення паролю

Якщо ви забули пароль від свого акаунту, пройдіть процедуру відновлення пароля.

На головній сторінці входу в систему натисніть на посилання «Забули пароль?» .

Введіть логін — адресу електронної пошти  та номер телефону , прив’язані до вашого акаунту.

 

Упродовж кількох хвилин на них прийдуть коди, які треба ввести у відповідні поля . Якщо коди не надійшли, натисніть «Відправити ще раз» .

Введіть новий пароль .

Натисніть «Змінити» .

Зміна пароля

Якщо у вас виникла підозра, що хтось дізнався ваш пароль, або ви вважаєте, що його легко підібрати, змініть його.

Для цього перейдіть до меню налаштувань. Натисніть на знак коліщатка на верхній панелі праворуч, оберіть «Налаштування» .

У меню налаштувань натисніть на посилання «Змінити»  навпроти поля «Пароль».

Автоматично на адресу вашої електронної пошти та номер телефону, прив’язані до акаунту, надійдуть коди підтвердження для зміни паролю. Якщо коди не прийшли, натисніть на посилання «Відправити ще раз». Введіть їх у відповідні поля та вкажіть новий пароль. Натисніть «Зберегти».

Рекомендації

Пам’ятайте, що важливо вибрати надійний пароль і нікому його не передавати. Сильний пароль має складатися не менш як із 12 символів — це можуть бути великі та малі літери, цифри. Не рекомендується вказувати в паролі очевидні речі, які легко з’ясувати за профілем у соцмережах, — дату народження, прізвище або рідне місто. Також краще не записувати пароль у блокнот, на папери, які легко загубити, чи в телефон.

Якщо зберегли пароль у браузері, щоб не вводити його щоразу при вході в систему, пам’ятайте, що при втраті комп’ютера чи мобільного пристрою треті особи можуть отримати доступ до даних вашого облікового запису.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert