Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Як налаштувати вітрину

Користувачі «Смарт Бухгалтерії» можуть самостійно створити сайт для продажу товарів і послуг в інтернеті без витрат на розробку дизайну і створення сайту.

Вебінар «Як налаштувати зовнішній вигляд інтернет-магазину»:

https://youtu.be/iPzpCRDtJTA

Приклади сайтів, створених за допомогою «Смарт Витріни»:

Салон краси — https://bonjour-test.smallmall.com.ua

Онлайн-магазин з продажу велосипедів — https://velocity-test.smallmall.com.ua

Сервіс доставки їжі — https://banket-test.smallmall.com.ua

Кондитерська — https://cakehause.smallmall.com.ua

Магазин квітів — https://kvity-test.smallmall.com.ua/

Онлайн-магазин парфумерії та косметики — https://iris-test.smallmall.com.ua

Магазин звукового обладнання — https://sound-master-test.smallmall.com.ua

Онлайн-магазин взуття — https://la-boutique-test.smallmall.com.ua

Юридичні та бухгалтерські послуги — https://ls-test.smallmall.com.ua

Щоб перейти до налаштувань вітрини, натисніть на знак коліщатка й оберіть «Вітрина» .

Загальні налаштування

Це обов’язковий блок, який треба заповнити, щоб перейти до наступного кроку.

Вітрину можна налаштувати російською або українською мовою, а можна зробити її двомовною. Для цього скористайтеся перемикачем мови .

Вам треба придумати адресу, за якою ваш сайт можна знайти в інтернеті, вона не повинна бути занадто довгою чи складною. Якщо у вас вже є сайт, можете використовувати його назву. Не можна взяти ім’я, зайняте іншими користувачами.

Доменне ім’я надаємо ми — smallmall.com.ua. Тобто адреса вашого сайта може бути, наприклад, такою: shop.smallmall.com.ua.

Зверніть увагу: після збереження адреси ви зможете змінити її на іншу.

Збережіть зміни.

Після збереження інформації з’явилося ще три блоки. Заповніть їх і виберіть, яку інформацію ви бажаєте показувати на вашому сайті.

Головна сторінка

Назва сайта. Відображатиметься в шапці вашої вітрини. Якщо у вас вже є магазин, фірма тощо, можете використовувати їх найменування. Назва вашого сайта може бути такою самою, як адреса.

Підпис. Кількома словами опишіть спеціалізацію вашого інтернет-магазину, наприклад: «Одяг для дітей від українських виробників», «Професійна косметика з Ізраїлю та Кореї», «Меблі для дому за індивідуальним дизайном» тощо.

Логотип. Якщо ви вже маєте логотип, можете його додати. Якщо ні, його можна створити і самостійно, скориставшись спеціальними сервісами. Логотип може містити назву вашого сайта.

Вибираємо, які блоки будуть відображатися на головній сторінці вашої вітрини: категорії, популярні та нові. Популярні товари система визначає самостійно за кількістю переглядів, а нові — це позиції, нещодавно додані на сайт.

Якщо на сайті ви продаватимете послуги, а не товари, ці дані можна не уточнювати.

Також ви можете додати на головну сторінку текстовий опис вашого бізнесу. Виберіть, де він має розташовуватися, поставивши галочку: у верхній частині сторінки чи внизу сторінки.

Розкриється текстовий редактор, де ви можете розмістити текст, фото і відео. Додати заголовок, наприклад: «Про магазин», «Наша історія», «Про нас» і таке інше.

Про що написати? Ви можете розповісти про себе вашим покупцям і замовникам. Як довго існує ваш бізнес, скільки клієнтів ви обслужили, чому замовлення краще зробити у вас. Усе залежить від того, який товар продаєте чи які послуги надаєте. Якщо готуєте їжу та обслуговуєте банкети, напишіть, які продукти використовуєте, можете додати фото чи відео, на якому зафіксовано процес приготування. Тут же можна вказати інформацію про строки виконання замовлень, матеріали, з якими працюєте.

Опис додайте в текстовий редактор і за допомогою зручної панелі інструментів відформатуйте його . Можна розбити текст на підрозділи заголовками, виділити частини напівжирним або курсивом. Зробити нумерований або маркований список.

Можете також додати красиве зображення чи відео з YouTube.

Контакти

Оскільки замовлення з вітрини ви прийматимете телефоном або на електронну пошту, зазначте ці дані:

«Ім’я/назва». Можна вказати, якому мобільному оператору належить або чого стосується цей номер, наприклад «прийом замовлень», «питання доставки». Можете додати відразу кілька номерів телефонів.

У полі Email — електронна адреса, за якою з вами можна зв’язатися.

Також можна додати адресу магазину чи офісу, вашого спортзалу або салону краси, вказати його місце розташування на карті, поставивши галочку навпроти «Показувати розташування на карті Яндекс». Написати, як до вас потрапити на авто, громадським транспортом.

Можна додати кілька адрес, натиснувши «Додати адресу».

Графік роботи. Якщо ви не заповните цей розділ, він не відобразиться на вітрині. Тут можна позначити вихідні дні, коли не приймаєте замовлення.

Якщо бажаєте, вкажіть адресу вашої сторінки в соціальних мережах як додатковий варіант для зв’язку з вами. Для цього поставте галочку навпроти відповідного найменування соцмережі й додайте адресу своєї сторінки, скопіювавши її в адресному рядку браузера.

Зверніть увагу: якщо ту чи іншу інформацію в цьому блоці ви не заповните, її не буде показано на вашому сайті.

Умови доставки та оплати

Щоб цей розділ відображався на вашому сайті, поставте галочку навпроти «Відображати цей розділ на сайті».

  • Виберіть варіанти доставки із запропонованих, можете вказати інший, натиснувши «Додати свій варіант».

  • Способи оплати. Біля відповідних поставте галочку, можете додати свій.

  • Регіони доставки. Якщо доставку здійснюєте в межах міста чи району, наприклад якщо у вас доставка піци, вкажіть це.

  • Умови повернення та гарантія. Це важлива інформація для вашого покупця. Тому подбайте, щоб вона була, якщо продаєте товари.

Після налаштування вітрини ви можете включити відображення вітрини, натиснувши відповідну кнопку в правому верхньому куті сторінки налаштувань.

Відеопрезентація «Смарт Вітрини»

https://youtu.be/5Hj9wGmn0i4?list=PLUz8_jhrghP02Q5uhp4QtkAndduQ6AiJl

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert