Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Безкоштовні консультації бухгалтерів

Користувачі онлайн-сервісу «Смарт Бухгалтерія» можуть поставити запитання й отримати на нього відповідь від експертів сервісу.

Наші бухгалтери відповідають на запитання зі сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску, з подання звітності та ведення обліку на спрощеній системі, щодо держреєстрації та трудових відносин підприємця і найманих працівників.

При підготовці відповідей ми спираємося на актуальну нормативну базу, роз’яснення податкової та судову практику. Якщо питання спірне, звертаємося по додаткові роз’яснення до спеціалістів Державної фіскальної служби.

Поставити запитання ви можете, заповнивши форму нижче в цій чи будь-якій іншій статті довідкової системи. Обов’язково вкажіть ім’я та адресу електронної пошти, щоб ми могли надіслати вам відповідь або зв’язатися з вами, коли потрібно уточнити інформацію. Або переходьте у довідкову систему безпосередньо із сервісу «Смарт Бухгалтерія» — ваші контактні дані у формі заповняться автоматично.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert