Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

У «Смарт Бухгалтерії» з'явився бот у Telegram

У «Смарт Бухгалтерії» з'явився бот у Telegram — SmartBuhBot. Він шукає інформацію з єдиного податку у «Смарт Довідці», підказує, коли подавати звітність і сплачувати податки. Також показує суми ЄСВ до сплати та єдиний податок підприємцям 1–2-ї груп.

Щоб почати працювати з ботом, треба натиснути Start і вибрати одну з 7 запропонованих команд.

/register — питання, пов'язані з реєстрацією підприємця/юрособи та платника єдиного податку.

/ecp — як отримати електронний цифровий підпис, блокувати чи скасувати ключ ЕЦП.

/esv— бот підкаже дату сплати єдиного соціального внеску підприємця і суму, яку треба сплатити.

/en — інформація про групи єдиного податку, строки подання декларації та сплати податку. У відповідь на цю команду бот попросить вказати вашу групу єдиного податку і запропонує на вибір ще 5 тем: ставка єдиного податку, строки сплати і подання звітності, необхідність використовувати РРО.

/accounting — інформація про ведення обліку на ЄП: як заповнювати книгу обліку доходів, що включати до оподатковуваного доходу єдинника тощо.

/change — реєстрація нових видів діяльності, зміна адреси, групи єдиного податку або системи оподаткування.

/search — вибравши цю команду, можна поставити запитання, у відповідь бот знайде статті «Смарт Довідки», де зустрічаються ключові слова з вашого питання. Наш бот розуміє запитання, поставлені як російською, так і українською мовами.

Також ви можете підписатися на канал «Смарт Бухгалтерії» в Telegram, щоб читати новини для бізнесу, огляди сервісів і дивитися відео експертів із відповідями на запитання про ведення обліку на єдиному податку.

 

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert