Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

У «Смарт Бухгалтерії» можна сформувати і подати розрахунок 1ДФ

У «Смарт Бухгалтерії» тепер можна сформувати і подати розрахунок за формою 1ДФ.

У розділі «Звітність» зі списку актуальних подій перейдіть у завдання «Подати розрахунок за формою 1ДФ за II квартал 2016».

Для довідки: розрахунок за формою 1ДФ подається, якщо у звітному кварталі ви нараховували чи виплачували дохід фізичним особам і фізособам-підприємцям — найманим працівникам, контрагентам. Крім сум доходу, у звіті відображається утриманий і сплачений ПДФО та військовий збір.

Форма звіту в сервісі складається з двох блоків: «Працівники» та «Контрагенти ФО і ФОП».

Якщо в системі у вас є картки найманих працівників, у яких вказано оподатковуваний оклад, вони підставляються у звіт автоматично. Якщо немає, вам потрібно створити їх у розділі «Працівники» і вже потім додати у звіт.

Стосовно контрагентів фізосіб і фізосіб-підприємців, якщо у звітному періоді ви вносили до системи списання/документи на користь таких контрагентів, вони автоматично відобразяться у звіті. Зверніть увагу, що контрагенти, в яких не зазначено ІПН, не підставляться у звіт, навіть якщо за ними є списання/документи в системі: вам треба буде відредагувати картку контрагента, додавши ІПН.

Код ознаки доходу вибирається вручну, суми нарахованого/виплаченого доходу і ПДФО потрібно вносити вручну, військовий збір система розраховує автоматично, але цю суму можна відредагувати.

Заповнений розрахунок треба підписати ключем ЕЦП і надіслати до податкової.

Якщо у вас немає найманих працівників або у звітному періоді не було списань/документів із контрагентами ФО і ФОП, порожній звіт подавати не треба. Щоб він не відображався у списку актуальних подій, натисніть на кнопку «Завершити подію».

Інструкцію із заповнення розрахунку за формою 1ДФ у системі читайте в статті.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert