Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Нова послуга «Персональний бухгалтер підприємця»

В «Смарт Бухгалтерії» з'явиться нова послуга — персональний бухгалтер для приватного підприємця.

Якщо не хочете вести облік самостійно і шукаєте перевіреного та компетентного фахівця, якому можна довірити справи свого бізнесу, — пакет «Персональний бухгалтер» чудово підійде вам.

Вартість обслуговування — 2500 гривеньна місяць.

Що ви отримуєте

  1. Ведення обліку на підставі первинних документів — до 70 операцій на місяць. Ви прикладаєте фото або скан документа, бухгалтер їх обробляє.

  2. Облік фінансів. Ведення книги обліку доходів підприємця на єдиному податку.

  3. Складання та подання звітності: декларації з єдиного податку, звіту з ЄСВ підприємця за формою Д5, розрахунку за формою 1ДФ.

  4. Формування платіжних доручень для сплати податків і зборів у будь-якому форматі.

  5. Консультації бухгалтерів.

  6. Консультації юристів (3 на місяць).

Телефонуйте за номером 0 800 20 80 44 або пишіть на support@smcs.com.ua.

Як це працює?

У разі якщо ви вже маєте акаунт у «Смарт Бухгалтерії», ви надаєте до нього доступ вашому персональному бухгалтерові. Для нових користувачів реєструється акаунт на ім'я підприємця, куди додаються дані ФОП. Ви — власник акаунту, а бухгалтер — ваш помічник, він буде вести за вас облік, формувати документи й подавати звітність, а якщо відмовитеся від його послуг, усі важливі дані залишаться у вас.

Чому це вигідно

Ваш персональний бухгалтер від «Смарт Бухгалтерії» завжди на зв’язку, і ви легко зможете контролювати його роботу. Він знає потреби вашого бізнесу й допомагає вести справи.

Вам не доведеться наймати бухгалтера у штат, платити йому зарплату, облаштовувати його робоче місце, платити за спеціалізований бухгалтерський софт і сервіси з подання звітності, передплачувати фахові видання, щоб він був обізнаний у законодавчих змінах.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert