Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Зняття РРО з реєстрації, чи потрібна КОРО для діяльності в іншому місті

28 березня

У минулих відео ми відповідати на запитання користувачів сервісу для підприємців «Смарт Бухгалтерія» про ведення обліку. У цьому піде мова про особливості реєстрації книги обліку розрахункових операцій на РРО, якщо у вас вже є одна, і зняття з реєстрації касового апарату.

https://youtu.be/POw_rWUY6mg

Запитання 1

Я ФОП, зареєстрований у Києві. І в мене вже є одна зареєстрована КОРО. Хочу відкрити заклад у Луцьку. Купую РРО. Чи потрібна ще одна КОРО під діяльність у Луцьку?

Перше, на що звернемо увагу, — РРО та КОРО треба реєструвати в податковій, де ФОП перебуває на обліку. У даному випадку в Києві.

Використовувати касовий апарат треба в тій господарській одиниці, яка вказана в реєстраційному посвідченні, й відповідно до сфери використання.

Що стосується КОРО, реєструвати її треба на кожен окремий касовий апарат. У вашій ситуації під діяльність у Луцьку треба реєструвати окрему книгу.

Запитання 2

Які кроки треба зробити, щоб зняти з реєстрації РРО?

У нас є стаття, в якій ця процедура прописана крок за кроком, але якщо коротко, це виглядає так.

Перед скасуванням реєстрації необхідно розпломбувати касовий апарат у центрі сервісного обслуговування.

А щоб зняти РРО з реєстрації в податковій, потрібно:

  1. Подати заяву про скасування реєстрації касового апарата за формою № 4-РРО разом із довідкою з ЦСО про розпломбування касового апарату.

  2. Повернути до контролюючого органу реєстраційне посвідчення.

  3. Якщо ви знімаєте з обліку касовий апарат, який було викрадено, надайте копію відповідного документа органу поліції.

У заяві вкажіть спосіб отримання довідки про скасування реєстрації пристрою за формою № 6-РРО (поштою або безпосередньо в контролюючому органі).

Протягом 5 календарних днів від дня отримання заяви проводиться скасування реєстрації РРО, а ви отримуєте довідку про це. 

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert