Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Створення платіжних доручень

10 липня 2017

Платіжне доручення потрібно, щоб банк перевів гроші з вашого розрахункового рахунку на рахунок одержувача (оплату постачальнику, податки на бюджетні рахунки, кредитні та інші платежі). Рахунок контрагента може бути відкритий в тому самому банку, де і ваш, або в іншому.

У «Смарт Бухгалтерії» ви можете сформувати платіжне доручення, завантажити його у форматі xml, csv або dbf. Користувачі, у яких рахунок відкритий у  ПУМБ, можуть автоматично завантажити платіжне доручення в інтернет-банк завдяки налаштованій інтеграції онлайн-бухгалтерії з банком.

Із вкладки «Бізнес» перейдіть у розділ «Платіжні доручення».

Щоб перейти до форми створення платіжки потрібно натиснути на кнопку «Додати платіжне доручення» .

У цьому розділі будуть відображатися чернетки платіжних доручень і відправлені в банк платіжки, ви зможете фільтрувати їх по заданих параметрах . Також ви зможете обрати період   для відображення даних і рахунок , за яким хочете переглянути інформацію.

 

 

  1. Натисніть на кнопку «Додати платіжне доручення».

  2. Виберіть рахунок, з якого буде проводитися списання.

  3. Вкажіть суму оплати.

  4. Найменування контрагента і його рахунок, якщо в системі є картка контрагента з його банківськими реквізитами — ці дані підставляться автоматично після введення перших букв назви контрагента.

  5. У полі «Призначення платежу» напишіть, на якій підставі перераховуєте гроші: оплата чи передоплата за договором, податкові відрахування тощо.

  6. Мітки можете вказати для того, щоб простіше було шукати платіжні доручення в списку: «оплата податків», «передоплати», «оплата постачальникам» та ін.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert