Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Заповнення уточнюючої декларації

17 липня 2015

У «Смарт Бухгалтерії» можна уточнити дані раніше зданих із сервісу декларацій, а також звітів, які здавалися до початку користування системою.

Для створення уточнюючої декларації перейдіть у список завершених завдань у розділі «Звітність» і відкрийте звіт, який потрібно уточнити.

Дані звіту, зданого до початку користування «Смарт Бухгалтерією», можна уточнити, якщо він був доданий у початкові залишки. У списку завершених завдань він буде відображатися зі статусом «створено з ПЗ».

У звіті, який потрібно уточнити, натисніть на кнопку «Уточнити дані звіту» на бічній панелі праворуч.

Відкриється форма уточнюючої декларації, яка складається з блоків: «Загальні відомості», «Розрахунок зобов'язань», «Спосіб оплати» і «До сплати».

Блок «Загальні відомості»

Щоб уточнити інформацію в цьому блоці, натисніть на посилання «Змінити». Позначте або додайте види діяльності, за якими отримували дохід у періоді, якій уточнюється. Змініть кількість найманих працівників, якщо уточнюєте ці дані.

Блок «Розрахунок зобов'язань»

У цьому блоці відображаються суми доходу з декларації, що уточнюється, і порожній рядок «нова сума» для введення уточненої суми доходу, її можна внести вручну .

Якщо в систему вносилися суми, які змінили показники доходу за період, що уточнюється, з'явиться повідомлення із пропозицією підставити нові дані у звіт.

У разі застосування негрошових взаєморозрахунків або тримання доходу від заборонених видів діяльності вкажіть ці суми окремо.

Блок «Спосіб оплати»

Якщо після уточнення сума доходу збільшилася, то перед поданням уточнюючої декларації необхідно сплатити суму недоплати єдиного податку, штраф і пеню. Вкажіть дату сплати та перевірте правильність реквізитів одержувача, які підставляються автоматично з ваших реквізитів.

Блок «До сплати»

У полі «Платитиму» вкажіть сплачену суму ЄП. Тут же можна завантажити платіжне доручення для оплати через банк.

Тільки після того як сума недоплати єдиного податку, штраф і пеня сплачені, можна відправити звіт у фіскальну службу.

Кнопки

Щоб надіслати декларацію, натисніть на зелену кнопку «Відправити звіт» у верхньому куті праворуч на бічній панелі .

Звіт можна позначити як зданий, натиснувши на кнопку «Відмітити як зданий» . Уточнююча декларація відображатиметься у списку завершених завдань зі статусом «Здано».

Можна завантажити заповнену декларацію або порожній бланк звіту в форматі PDF .

Для доплати єдиного податку можна завантажити платіжне доручення .

Щоб очистити заповнені поля форми, натисніть «​Видалити» .

Можна здати декларацію з типом «Нова звітна», якщо граничний термін подання звітності ще не настав, а вам потрібно уточнити дані раніше зданого звіту за цей період.

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert