Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Залишки грошових коштів

У блоці «Грошові кошти» розділу «Початкові залишки» потрібно вказати суми грошей на розрахункових рахунках і в касах станом на дату введення ПЗ. Ці суми буде враховано в подальшій роботі в «Смарт Бухгалтерії».

Дані щодо залишків грошей на рахунках і в касі автоматично враховуються при створенні списань у системі.

  1. Натисніть «Додати», щоб почати введення даних.

  2. Для внесення інформації щодо готівкових коштів оберіть «Готівка» .

  3. За умовчанням відображається каса підприємства , вказані при заповненні реквізитів касові апарати  і торговельні точки ④.

  4. Впишіть відповідні суми у рядках «податкового» та «управлінського» обліку. Якщо РРО фіскалізований, поля для введення даних управлінського обліку не буде.

  5. Щоб додати нові точки й каси, натисніть «Додати касовий апарат або торговельну точку» , вкажіть назви та суми грошей у них станом на дату введення ПЗ.

Створені в цьому блоці торговельні точки/касові апарати будуть відображатися в реквізитах підприємства. Їх можна вибирати при створенні надходжень, списань і переміщень у розділі «Платежі».

  1. Щоб вказати суми безготівкових грошових коштів, оберіть «Розрахункові рахунки» .

  2. За умовчанням відображається розрахунковий рахунок, доданий у реквізитах, вкажіть суму грошей на ньому ②.

  3. Щоб додати нові рахунки, натисніть «Додати рахунок» — він автоматично відображатиметься в блоці «Рахунки, касові апарати» в реквізитах підприємства.

Натисніть «Зберегти». Якщо не бажаєте зберігати зміни — «скасувати».

Щоб доповнити або змінити дані блока, натисніть «Змінити».

Прикріплені файли

Залиште запитання до статті

Наші експерти відповідають тільки на запитання користувачів «Смарт Бухгалтерії» — онлайн-сервісу для ведення обліку та подання звітності.
Smart uk vert