Javascript у вашому браузері вимкнено. Як підключити Javascript

Історія створення статей

2

січня

10

грудня

Подання електронної звітності

Ключ електронного цифрового підпису юрособи

заповнена реєстраційна карткаЮОу двох примірниках (завантажити порожній...

5

жовтня

Трудові відносини

Відпустка за свій рахунок у працівника підприємця

Крім щорічної відпустки працівник може взяти відпустку за свій рахунок. Помимо ежегодного отпуска работник может взять неоплачиваемый отпуск за свой счёт. Така відпустка буває двох видів: обов'язкова, коли роботодавець не має права відмовити працівнику, й за згодою сторін. Але в обох випадках не треба нараховувати і сплачувати відпускні та ЄСВ. Тривалість безкоштовної відпустки обмежена і залежить від причин, з яких працівник проситься у таку відпустку.

1

жовтня

Звітність з єдиного податку

Заповнення декларації при зміні групи ЄП протягом року

Якщо у звітному періоді був перехід між групами єдиного податку, при поданні декларації потрібно заповнювати відразу кілька розділів: для поточної групи і тієї, на якій були до переходу. У статті ми описали на прикладах, як підприємцям заповнювати і подавати звітність, якщо був перехід з «молодшої» групи на «старшу» і навпаки.

Звітність з єдиного податку

Уточнення в поточній декларації підприємця

У поточній декларації можна уточнити помилки, допущені у звітності за період попередній. У статті ми описали, для яких ситуацій підходить такий спосіб уточнення та як заповнювати декларацію в таких випадках.

15

серпня

Виплати найманим працівникам

Як підприємцю розрахувати відпускні працівникам

Цю інструкцію ми підготували для підприємців на єдиному податку, які хочуть навчитися розрахувати відпускні працівникам самостійно. З неї ви дізнаєтеся, що таке розрахунковий період для визначення середньої заробітної плати та навіщо він потрібен для розрахунку відпускних, як розрахувати середньоденну зарплату і самі відпускні.

28

липня

Готівкові та безготівкові розрахунки

РРО та прийом оплат платіжними картками онлайн

Зі статті ви дізнаєтесь, чи треба використовувати РРО єдинникам, які приймають оплати платіжними картками Visa й MasterCard. Вона буде цікава власникам інтернет-магазинів, онлайн-бізнесменам, які заробляють на проведенні курсів й вебінарів і всім, хто працює з платіжними системами та агрегаторами.

10

липня

Ведення обліку в системі

Створення платіжних доручень

Платіжне доручення потрібно, щоб банк перевів гроші з вашого розрахункового...

«Смарт Бухгалтерія» інтегрувалася із ПУМБ

У тестовому режимі ми запустили інтеграцію з інтернет-банком ПУМБ